Tajemství šťastných vztahů


Denisa Říha Palečková

Láska, partnerství a intimita v otázkách a odpovědích

„Ani by mě nenapadlo, že po třiceti letech manželství, kde panoval chlad a odcizení, se můžeme milovat ještě víc než na začátku! Že naše sexualita bude tak živá a mnohem krásnější!“ Jsem nesmírně vděčná za to, že taková slova slýchám a čtu v mnoha různých obměnách od párů všech generací. Od párů, nad kterými psychologové a sexuologové zlomili hůl a radili jim, ať jdou raději od sebe. Od párů, které už neviděly jiné východisko, než rozvod…, ale láska jim nedala, aby nevyzkoušeli „ještě něco“.

A ochutnávku „toho něčeho“ právě držíte v rukách. Lidé se mi svěřují se svými trápeními, osobními i vztahovými. A já jim pomáhám najít cestu k sobě – k sobě samým a k sobě navzájem.

V ruce držíte knihu, která ukazuje cestu.

Cestu k lásce, pochopení a soucitu. Se sebou samými i s našimi blízkými.

Mgr. Denisa Říha Palečková

Přední česká lektorka partnerských vztahů a intimity. Přináší zcela nový pohled na sexualitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí a osobní rozvoj. Hostem TEDx, České televize, Českého rozhlasu, show Jacka Canfielda a mnoha dalších médií. Od roku 2002 pomohla již desetitisícům tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Učí, jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Zakladatelka Školy šťastného partnerství, výcviku celostní smyslné masáže CORE TOUCH® a masážního studio ARKAYA®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Autorka mnoha online programů pro ženy, muže i páry.

www.denisapaleckova.cz

Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 216
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.11.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,321 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026510949
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

O autorovi

Denisa Říha Palečková Denisa Říha Palečková

Denisa Říha Palečková


Přední česká lektorka partnerských vztahů a intimity. Přináší zcela nový pohled na sexualitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí a osobní rozvoj. Od roku 2002 pomohla již desetitisícům tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Učí, jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Zakladatelka Školy šťastného partnerství, výcviku celostní smyslné masáže CORE TOUCH® a masážního studio ARKAYA®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Autorka mnoha online programu pro ženy, muže i páry. V roce 2022 vyšla její první kniha Tajemství šťastných vztahů.

Zobrazit profil autora